x

передзвонити

пошук

кошик

10 причин сварки між братами та сестрами

1. Він має більше, ніж я!

Класика жанру. Дітлахи борються за почуття порядку та справедливості. Як під час паризької комуни -  в будинку повинно бути всім порівну. Звичайно, мова йде про лише про дітей -  батьків рідко стосується цей „доленосний розподіл”, адже вони надто дорослі, щоби хотіти кіндер J. Будь-яка дрібниця має значення і одиниці вимірювання, а як результат:  ВІН МАЄ БІЛЬШЕ! Чого?

·         Соку в склянці

·         Бонусних наклейок, тому що у „Сільпо” їх дали три, наступного разу дві, а на третій – п’ять. А це вже тягне мінімум на 3 війни

·         Шинки на канапці (незважаючи на те, що вчора ніхто шинки не любив)

·         Його/її рука лежить на моїй частині ліжка

 

2. Це моя кімната!

Ще хвилину тому вони дуріли, гасали  між своїми кімнатами. Іграшки літали, так само, як одяг та інші предмети. Стрибки на ліжках - спочатку в кімнаті одного, потім другого. Поки раптом чути вигук: „Він в моїй кімнаті! Вийди, вийди, тобі не можна!"

3. Він на сів моє місце!

Стратегічне питання. Усім відомо – ти можеш сидіти тільки з однієї сторони обіднього столу, у тебе є своє місце в автомобілі. І абсолютно ніякого значення немає той факт, що за будь-яких інших умов можна посунутись, сісти деінде. Але тільки не в тому випадку, якщо після паркінгу автомобіля з одного боку виявляється є КАЛЮЖА! Потрібні переговори! „Ти не можеш вийти з моєї сторони, ні! ні! Тут виходу немає!"

4. Хто залишиться у бабусі і дідуся на ніч?

... хоч тут повезло – залишаються всі J

5.  Хто має більше грошей

Звичайно, більше завжди має старший бо а) він навчився економити б) молодший зазвичай віддає своє J Але прокидається тоді якесь чортеня і каже: "оооо у мене більше грошей! Куплю собі ... " Ось тут приступ істерики через неможливість скасування того факту, що молодшенький вже нічого собі не купить, що надто довірлива та наївна душа віддала усе братові/сестрі в пориві любові... #hardlife

6. Я швидше у всьому!

Швидше один від одного бігають. Швидше їдять. Швидше вони одягаються. Швидше... ніби такі передозування "Fast & Furious" – життя-це вічна гонка. Адже сам факт „хто вийде перший через двері після того, як скоріше одягнеться” має стратегічне значення в їх житті.

7. А йому можна більше!

Тому другому. Завжди. Тому можна, а тому – ні. Або навпаки. Годі нам, батькам, збагнути – що, кому, коли і скільки. А вони все знають і можуть виміряти, здається, що навіть й складають список „заслуг і дозволів” та уважно слідкують за рівновагою J Помилка на одиницю вліво або вправо - і ви почуєте несхвалення дитини.

8. Батьки тільки мої!

Продовження пункту 7, тільки більш емоційної версії. Тому що має велике значення кого мама першим обійме після повернення зі школи. Або кого першим поцілує перед сном. Вони це все розраховують. Будьте пильні.

9. Де будемо відпочивати

Які б варіанти не запропонувати – діти оберуть різні J

10. ......

„Він доторнкувся до мене!”

„Вона дихає моїм повітрям!”

„Він на мене дивиться!”

 

А як це виглядає у Ваших домівках? Ваші діти також мають „ці дні”?

Розкажи друзям